Cart
Loading...
Loading... 60108-002
Temperature and Humidity Sensor for use with RIM-750; RJ11; 25'L (7.6 m) cord
MSRP $252.89
| Height | 1.2" (30 mm) |
| Width | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |