Cart
Loading...
Loading... 11302-001
Junction-Splice Kit; 0.38"W x 1.5"H; Gold
MSRP $17.68
| Type | For 1-1/2" Side Stringers |
| Color | Gold Chem |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 2.3" (58 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |