Cart
Loading...
Loading... 39-3032-WORKBOX
UL Listed, NEMA 4X Polycarbonate workbox for inside the Model 3032 bollard
MSRP $290.00
| Height | 8" (203 mm) |
| Width | 10" (254 mm) |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Polycarbonate,Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Shipping Weight | 5 lb (2.27 kg) |

