Cart
Loading...
Loading... 30024-701
Filler Panel; 1 RMU; 1.72"H (43.7 mm) x 19"W (482.6 mm) x 3/16"D (4.763 mm); Black
MSRP $30.31
| Height | 1.7" (44 mm) 1U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | 3/16" (4.763 mm) Thickness |
| Color | Black |
| Depth | 0.1875" (4.763 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |