Cart
Loading...
Loading... 11730-E03
Single-Sided Narrow Vertical Cabling Section; 7'H (2.1 m) x 3.65"W (92.7 mm) x 6.38"D (162.1 mm); Glacier White
MSRP $654.16
| Width | 3.65" (92.7 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 6.38" (162.052 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |