Cart
Loading...
Loading... 12170-709
Quick Ship Cable Runway Kit; 9"W x 1.5"H x 9'L; Black; Cable Capacity - 710
MSRP $327.38
| Width | 9" (229 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 108" (2743 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 142" (3607 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 21 LB (9.53 kg) |