Cart
Loading...
Loading... 40166-101
Aluminum-to-Aluminum Joint Compound; .5 oz (14 g); Gray; Each
MSRP $4.74
| Size | |
| Quantity |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Type | Aluminum-to-Aluminum |
| Ship Width | 0.75" (2 cm) |
| Ship Length/Depth | 8" (203 mm) |
| Ship Height | 0.75" (2 cm) |
| Shipping Weight | 0.1 LB (0.05 kg) |
