Cart
Loading...
Loading... 40166-150
Aluminum-to-Aluminum Joint Compound; .5 oz (14 g); Gray; Pack of 50
MSRP $212.96
| Size | |
| Quantity |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Type | Aluminum-to-Aluminum |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 11" (279 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
