Cart
Loading...
Loading... 40166-801
Aluminum-to-Aluminum Joint Compound; 8 oz (230 g); Gray; Each
MSRP $32.33
| Size | |
| Quantity |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Type | Aluminum-to-Aluminum |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
