Cart
Loading...
Loading... 40165-002
Crimp Tool; Includes Dies; For use with #8-1/0 conductors; Each
MSRP $876.82
| Type | Crimp Tool |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 33" (838 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |