Cart
Loading...
Loading... 10605-023
Rack Base Insulator Kit; 23" Rack
MSRP $125.84
| Width | 29.5" (749 mm) |
| Depth | 2.3" (57 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
