Cart
Loading...
Loading... 40157-001
Insulator Block; 3/4"H (19.1 mm) x 11/16"W (17.463 mm) x 1-1/4"L (31.8 mm); White; Each
MSRP $5.38
| Quantity |
| Height | 0.75" (19.1 mm) |
| Width | 0.7" (18 mm) |
| Depth | 1" (26 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |