Cart
Loading...
Loading... 40163-002
C-Type Compression Tap; #4 Stranded; #4 Solid Run; #4 Stranded; #6 Solid Tap; Each
MSRP $5.78
| Tap | #4 Stranded, #6 Solid Run |
| Run | #4 Stranded, #4 Solid Run |
| Quantity |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | #4 Stranded/#6 Solid |
| Ship Width | 1" (3 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 1" (3 cm) |
| Shipping Weight | 0.1 LB (0.05 kg) |