Cart
Loading...
Loading... 40163-053
C-Type Compression Tap; #2 Stranded; #2 Solid Run; #4 Stranded; #8 Solid Tap; Package of 50
MSRP $311.75
| Tap | #4 Stranded, #8 Solid Run |
| Run | #2 Stranded, #2 Solid Run |
| Quantity |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | #4 Stranded/#8 Solid |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |