Cart
Loading...
Loading... 40153-012
PBB Pattern Busbar; 4"H x 12"W x 1/4"D (50 mm x 100 mm x 6.4 mm); Copper
MSRP $235.63
| Width | 12" (305 mm) |
| Height | 4" (100 mm) |
| Depth | 0.3" (6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | PBB |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 33" (838 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
