Cart
Loading...
Loading... 40156-012
Busbar Assembly with Lug Kit; SBB Pattern; 2"H x 12"W x 1/4"D (50 mm x 300 mm x 6.4 mm); Copper
MSRP $276.08
| Height | 2" (50 mm) |
| Width | 12" (305 mm) |
| Type | SBB Pattern |
| Depth | 0.3" (6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 33" (838 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |