Cart
Loading...
Loading... 40158-012
Busbar Assembly with Lug Kit; PBB Pattern; 4"H x 12"W x 1/4"D (100 mm x 300 mm x 6.4 mm); Copper
MSRP $354.84
| Height | 4" (100 mm) |
| Width | 12" (305 mm) |
| Type | PBB Pattern |
| Depth | 0.3" (6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 33" (838 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |