Cart
Loading...
Loading... 40158-020
Busbar Assembly with Lug Kit; PBB Pattern; 4"H x 20"W x 1/4"D (100 mm x 510 mm x 6.4 mm); Copper
MSRP $425.46
| Height | 4" (100 mm) |
| Width | 20" (508 mm) |
| Type | PBB Pattern |
| Depth | 0.3" (6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |