Cart
Loading...
Loading... 14465-E00
Cable Lashing Bracket; Z4-Series SeismicFrame; 1.62" (41 mm) x 40U; Glacier White
MSRP $120.09
| Height | 67.7" (1719.58 mm) |
| Rack Height | |
| Color | Glacier White |
| Width | 0.4" (11 mm) |
| Depth | 1.6" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 84" (2134 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 2.8 LB (1.27 kg) |