Cart
Loading...
Loading... 38635-706
Cable Lashing Panel for ZetaFrame®Cabinet; for 48U Cabinet; 4.5"W (115 mm); Includes 12 Cable Bundle Swivels; Black
MSRP $137.46
| Cable Width | |
| Color | Black |
| Height RMU | 48U |
| Height | 84" (2134 mm) 48U |
| Width | 0.7" (17 mm) |
| Depth | 4.5" (114 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 117" (2972 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 9.3 LB (4.22 kg) |



