Cart
Loading...
Loading... 38635-E00
Cable Lashing Panel for ZetaFrame®Cabinet; for 42U Cabinet; 4.5"W (115 mm); Includes 12 Cable Bundle Swivels; Glacier White
MSRP $129.17
| Cable Width | |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 42U |
| Height | 73.5" (1867 mm) 42U |
| Width | 0.7" (17 mm) |
| Depth | 4.5" (114 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |



