Cart
Loading...
Loading... 38648-703
Front-to-Rear Cable Manager for ZetaFrame®Cabinet, for 31.5"W (800 mm) Cabinet, Extends 20" - 32"D (508 mm - 812 mm); Black
MSRP $164.12
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3.5" (88.9 mm) |
| Width | 5" (127 mm) |
| Depth | 20" (508 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |





