Cart
Loading...
Loading... 38648-E01
Front-to-Rear Cable Manager for ZetaFrame®Cabinet, for 27.6"W (700 mm) Cabinet, Extends 20" - 32"D (508 mm - 812 mm); Glacier White
MSRP $157.13
| Cabinet Width | 27.6'W (700 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 3.5" (88.9 mm) |
| Width | 3" (76 mm) |
| Depth | 20" (508 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |





