Cart
Loading...
Loading... 40970-707
Vertical Cabling Section for CUBE-iT®Cabinet; 7U; Pair; Black
MSRP $136.07
| Height | 12.3" (312 mm) 7U |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 7.5" (191 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 33" (838 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
