Cart
Loading...
Loading... 12787-524
Equipment Mounting Rail Kit for CUBE-iT®Wall-Mount Cabinet; 24"H (610 mm); 12U; #12-24 Tapped; Aluminum; Pair
MSRP $106.86
| Color | Clear |
| Height | 23" (584 mm) 12U |
| Width | 1" (25 mm) |
| Depth | 2.5" (64 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 67" (1702 mm) |
| Ship Height | 2.25" (6 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
