Cart
Loading...
Loading... 12787-548
Equipment Mounting Rail Kit for CUBE-iT®Wall-Mount Cabinet; 48"H (1220 mm); 26U; #12-24 Tapped; Aluminum; Pair
MSRP $193.31
| Color | Clear |
| Height | 47" (1194 mm) 26U |
| Depth | 2.5" (64 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 2.5" (6 cm) |
| Ship Length/Depth | 201" (5105 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |
