Cart
Loading...
Loading... 11927-001
Rack Mount Unit Labels; l 1-45U; Black; Kit of Four
MSRP $198.82
| Height | |
| Depth | |
| Color | Black |
| Door Style |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | RMU Label Kits; Black, 1-45U |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |