Cart
Loading...
Loading... 76543-001
Clik-Nut Hardware Kit; M6 Cage Nuts and Screws; 25 Count; Zinc
MSRP $44.45
| Type | M6 Cage Nuts and Screws |
| Quantity | Pack of 25 |
| Color | Zinc |
| Height | 0.52" (13.3 mm) |
| Width | 0.7" (17 mm) |
| Depth | 1.1" (28 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 1" (3 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |

