Cart
Loading...
Loading... 76544-002
Clik-Nut Hardware Kit; #12-24 Cage Nuts and Screws; 250 Count; Zinc
MSRP $411.59
| Type | #12-24 Cage Nuts and Screws |
| Quantity | Pack of 250 |
| Color | Zinc |
| Height | 0.52" (13.3 mm) |
| Width | 0.7" (17 mm) |
| Depth | 1.1" (28 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |

