Cart
Loading...
Loading... 39150-001
Hex Ball Driver Tool; 5 mm Hex Drive x 300 mm L; Each
MSRP $25.59
| Height | 0.2" (5.08 mm) |
| Width | 0.2" (5 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 0.25 LB (0.11 kg) |