Cart
Loading...
Loading... 13285-501
90 Degree Mounting Bracket; Clear; 2U
MSRP $91.32
| Height | 3.9" (99 mm) 2U |
| Width | 1" (25 mm) |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Clear |
| Ship Width | 3" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
