Cart
Loading...
Loading... 38638-E06
Full Height Dual PDU Bracket for ZetaFrame®Cabinet; for 48U Cabinet; 2.2"W (56 mm) PDU; Glacier White
MSRP $132.77
| PDU Chasis Width | |
| Height RMU | 48U |
| Color | Glacier White |
| Height | 84.2" (2139 mm) 48U |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 4.8" (122 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 229" (5817 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 9.2 LB (4.17 kg) |

