Cart
Loading...
Loading... 39086-C03
Full Height Dual PDU Bracket; 45 RMU; Black
MSRP $118.92
| Height | 75.9752" (1929.77 mm) |
| Rack Height | |
| Color | Black |
| Width | 1.2" (31 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 203" (5156 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 9.3 LB (4.22 kg) |