Cart
Loading...
Loading... 35700-701
Tool-Less Mounting Bracket Kit; 2-Post Rack; Mid-Power PDU's; For Open Two and Four Post Racks; Black
MSRP $136.12
| Type | For Rack Systems, supports (1) PDU |
| Height | 3.5" (88.9 mm) |
| Width | 12" (305 mm) |
| Depth | 1" (25 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |