Cart
Loading...
Loading... 40950-736
Front Door Assembly for CUBE-iT®Wall-Mount Cabinet; 36"H x 24"W (910 mm x 610 mm); Tempered Glass; Black
MSRP $448.97
| Height | 36" (914.4 mm) |
| Color | Black |
| Door Style | Tempered Glass Door |
| Width | 24" (610 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 112" (2845 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |

