Cart
Loading...
Loading... 39780-728
Single Perforated Metal Front Door for ZetaFrame®Cabinet; for 48U x 31.5"W (800 mm) Cabinet; Black
MSRP $819.93
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 48U |
| Height | 79.5" (2019 mm) 48U |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 1.6" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35" (89 cm) |
| Ship Length/Depth | 231" (5867 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 42.2 LB (19.14 kg) |



