Cart
Loading...
Loading... 39868-703
Single Solid Metal Rear Door with Seal for ZetaFrame®Cabinet; for 45U x 23.6"W (600 mm) Cabinet; Black
MSRP $626.18
| Cabinet Width | 23.6"W (600 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 45U |
| Height | 77.7" (1974 mm) 45U |
| Width | 23.6" (599 mm) |
| Depth | 1.6" (40 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 216" (5486 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 53.3 LB (24.18 kg) |



