Cart
Loading...
Loading... 39868-E43
Single Solid Metal Rear Door with Seal for ZetaFrame®Cabinet; for 52U x 29.5"W (750 mm) Cabinet; Glacier White
MSRP $847.34
| Cabinet Width | 29.5"W (750 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 52U |
| Height | 81.3" (2065 mm) 52U |
| Width | 29.5" (749 mm) |
| Depth | 1.6" (40 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35" (89 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 62 LB (28.12 kg) |



