Cart
Loading...
Loading... 13082-123
Lockable Storage Drawer; 2U x 23"W x 20"D (510 mm); Gray
MSRP $668.10
| Width | 23" (584 mm) |
| Height | 3.5" (89 mm) 2U |
| Color | Gray |
| Depth | 20.5" (521 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 21 LB (9.53 kg) |