Cart
Loading...
Loading... 13083-E19
Lockable Storage Drawer; 3U x 19"W x 20"D (510 mm); Glacier White
MSRP $740.23
| Width | 19" (483 mm) |
| Height | 5.3" (133 mm) 3U |
| Color | Glacier White |
| Depth | 20.5" (521 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |