Cart
Loading...
Loading... 39731-001
Equipment Mounting Rail Grommet Kit for ZetaFrame®Cabinet; for 27.6"W (700 mm) and 29.5"W (750 mm) Cabinets; Pack of 8; Black
MSRP $97.79
| Cabinet Width | 27.6"W (700 mm); 29.5"W (750 mm) |
| Height | 6.2" (157.48 mm) |
| Width | 2.3" (58 mm) |
| Depth | 0.7" (18 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 1.5 LB (0.68 kg) |




