Cart
Loading...
Loading... 30024-508
Filler Panel; 8 RMU; 13.97"H (354.8 mm) x 19"W (482.6 mm) x 3/16"D (4.763 mm); Clear
MSRP $91.18
| Height | 14" (355 mm) 8U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | 3/16" (4.763 mm) Thickness |
| Color | Clear |
| Depth | 0.1875" (4.763 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
