Cart
Loading...
Loading... 30024-702
Filler Panel; 2 RMU; 3.47"H (88.1 mm) x 19"W (482.6 mm) x 3/16"D (4.763 mm); Black
MSRP $39.85
| Height | 3.5" (88 mm) 2U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | 3/16" (4.763 mm) Thickness |
| Color | Black |
| Depth | 0.1875" (4.763 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |