Cart
Loading...
Loading... 30024-705
Filler Panel; 5 RMU; 8.72"H (221.5 mm) x 19"W (482.6 mm) x 3/16"D (4.763 mm); Black
MSRP $64.16
| Height | 8.7" (221 mm) 5U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | 3/16" (4.763 mm) Thickness |
| Color | Black |
| Depth | 0.1875" (4.763 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |