Cart
Loading...
Loading... 39774-763
Side Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 45U x 43.3"D (1100 mm) Cabinet; 8 Cable Openings; Black
MSRP $656.74
| Cabinet Frame Depth | 43.3" (1100 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 45U |
| Height | 34.3" (871 mm) 45U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 39.8" (1010 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 43" (109 cm) |
| Ship Length/Depth | 99" (2515 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 37.6 LB (17.06 kg) |



