Cart
Loading...
Loading... 34381-002
Snap-in Filler Panel; 1U x 19"W (482.6 mm); for Tapped Equipment Mounting Rails; Black; Pack of 50
MSRP $517.68
| Height | 1.7" (43.7 mm) 1U |
| Type | Tapped Rails |
| Quantity | (50) Panels |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |
