Cart
Loading...
Loading... 34537-001
Snap-In Filler Panel; 1U x 19"W (482.6 mm); Black; Pack of 6
MSRP $87.87
| Height | 1.7" (43.7 mm) 1U |
| Type | Square-Punched Rails |
| Quantity | (6) Panels |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
