Cart
Loading...
Loading... 34538-E01
Snap-In Filler Panel; 2U x 19"W (482.6 mm); Glacier White; Pack of 6
MSRP $130.06
| Height | 3.5" (88 mm) 2U |
| Type | Square-Punched Rails |
| Quantity | (6) Panels |
| Color | Glacier White |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
