Cart
Loading...
Loading... 13050-723
ThinLine II Wall-Mount Cabinet; 36" H (910 mm) x 26" W (660 mm) x 12" D (300 mm); 6U; Black
MSRP $1,005.67
| Width | 26" (660 mm) |
| Height | 36" (914 mm) 6U |
| Color | Black |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 99" (2515 mm) |
| Ship Height | 16" (41 cm) |
| Shipping Weight | 85 LB (38.56 kg) |