Cart
Loading...
Loading... 13812-001
Ceiling Enclosure for Hubs; Switches and Patch Panels; 2' x 2' Ceiling Enclosure
MSRP $2,915.48
| Type | 2' x 2' Ceiling; Large Cable Ports |
| Height | 13" (330.2 mm) |
| Width | 25" (635 mm) |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 84" (2134 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 39 LB (17.69 kg) |